У ЛьвДУВС відбулась літературна зустріч з відомим поетом

До Інституту права завітав драматург, перекладач, автор численних українських пісень Богдан Стельмах.

На початку зустрічі із вітальним словом виступив директор Інституту Іван Красницький.

«Дякую за дбайливе ставлення до культури та мистецтва й за те, що передаєте знання і досвід молоді!» – відзначив Іван Красницький.

Богдан Стельмах поділився історією свого життя і творчості, розповів про співпрацю із Мирославом Скориком, Володимиром Івасюком, Богданом-Юрієм Янівським, Ігорем Білозіром та іншими відомими особистостями.

Письменник продекламував низку своїх віршів, зокрема громадянську та інтимну лірику.

Університетська молодь підготувала творчі номери. Юнаки та дівчата процитували поезію та виконали пісні авторства Богдана Стельмаха.

Із музичним виступом долучилися до заходу й учні Ліцею «Галицький» Львівської міської ради.

Наприкінці зустрічі присутні подякували літераторові за цікаву розповідь та зробили спільні фото на згадку.

До ЛьвДУВС завітали учні зі Сокальщини
Вихованці ЛьвДУВС долучилися до презентації книги ...