• (032) 258-63-25
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Новини

У ЛьвДУВС стартували навчання для поліцейських з протидії домашньому й гендерно зумовленому насильству

У Львівському державному університеті внутрішніх справ розпочався черговий етап тренінгів для поліцейських Львівщини, які реагують на випадки домашнього й гендерно зумовленого насильства. Організатор події – Консультативна місія Європейського Союзу в Україні.

Учасників заходу привітала проректорка ЛьвДУВС Ольга Балинська. Вона подякувала правоохоронцям за те, що вони виконують таку важливу функцію у нашому суспільстві.

«Проблеми домашнього та гендерно зумовленого насильства особливо гостро відчуваються в Україні. З початком повномасштабного вторгнення російської федерації на територію нашої держави це явище стало ще більш поширеним. Адже додому повертаються люди, які не завжди здатні володіти своїми емоціями. І поліцейським доводиться першими приймати скарги громадян та надавати кваліфіковану допомогу. Тож бажаю всім успіхів у навчанні. Переконана, що вам вдасться мінімізувати, а, подекуди, й «загасити» хвилю насильства», – наголосила проректорка вишу.

Навчання проводитимуть старший радник з питань прокуратури Гедімінас Бучюнас з Литви, тренер з кримінальних розслідувань Юкка Ларкіо з Фінляндії, радник-тренер із взаємодії поліції та громади Ларс Гронлунд з Данії. Крім цього, до проведення події долучаться начальниця сектору протидії домашньому насильству Львівського районного управління поліції №2 Марта Василькевич, заступниця начальника відділу зв'язків з громадськістю Управління патрульної поліції Львівщини Віра Проців, а також представники громадських організацій та суду.

Тренінг триватиме впродовж чотирьох днів і завершиться врученням відповідних сертифікатів. 

Здобувачки ЛьвДУВС долучились до благодійного захо...
Колектив ЛьвДУВС висловлює співчуття Нагірній Окса...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://www.lvduvs.edu.ua/

© 2023 Львівський державний університет внутрішніх справ

Please publish modules in offcanvas position.