Accessibility Tools
Сьогодні відбулась презентація факультету №1, де навчаються майбутні слідчі. У прямому ефірі на офіційній сторінці вишу в Instagram виступив декан цього факультету Руслан Шехавцов.
«Серед наших випускників чимало успішних. Вони обіймають керівні посади у різних підрозділах Національної поліції, працюють у Державному бюро розслідувань, НАБУ та прокуратурі», - відзначив спікер.
Під час трансляції він детально розповів, як проходить підготовка майбутніх слідчих.
«Найбільшу увагу ми надаємо практичним заняттям, навчаємо курсантів працювати із найсучаснішими технічними засобами. В університеті є лазерний 3D-принтер та сканер, які лише впроваджують у роботу українських поліцейських. Такий лазерний 3D-сканер фіксує обстановку на місці злочину у повному обсязі та створює її фотореалістичну тривимірну модель», - зауважив Руслан Шехавцов.
Він також ознайомив майбутніх абітурієнтів із особливостями вступу на факультет №1 та відповів на усі їхні запитання.
Переглянути трансляцію можна за посиланням.
By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://www.lvduvs.edu.ua/