У ЛьвДУВС розпочались онлайн-зустрічі для вступників

Сьогодні відбулась презентація факультету №1, де навчаються майбутні слідчі. У прямому ефірі на офіційній сторінці вишу в Instagram виступив декан цього факультету Руслан Шехавцов.

«Серед наших випускників чимало успішних. Вони обіймають керівні посади у різних підрозділах Національної поліції, працюють у Державному бюро розслідувань, НАБУ та прокуратурі», - відзначив спікер.

Під час трансляції він детально розповів, як проходить підготовка майбутніх слідчих.

«Найбільшу увагу ми надаємо практичним заняттям, навчаємо курсантів працювати із найсучаснішими технічними засобами. В університеті є лазерний 3D-принтер та сканер, які лише впроваджують у роботу українських поліцейських. Такий лазерний 3D-сканер фіксує обстановку на місці злочину у повному обсязі та створює її фотореалістичну тривимірну модель», - зауважив Руслан Шехавцов.

Він також ознайомив майбутніх абітурієнтів із особливостями вступу на факультет №1 та відповів на усі їхні запитання.

Переглянути трансляцію можна за посиланням

Волонтери ЛьвДУВС продовжують свою роботу
У ЛьвДУВС відбувся черговий етап вакцинації