У ЛьвДУВС пройшло два захисти дисертацій на здобуття ступеня доктора філософії

У Львівському державному університеті внутрішніх справ відбулися захисти дисертаційних досліджень з галузі знань «Право».

Першим свої напрацювання презентував Сергій Перетятко. Науковець висвітлив тему – «Розслідування незаконного виготовлення, переробки чи ремонту вогнепальної зброї або фальсифікації, незаконного видалення чи зміни її маркування, або незаконного виготовлення бойових припасів, вибухових речовин чи вибухових пристроїв».

Офіційні опоненти – доктор юридичних наук, професор, провідний науковий співробітник науково-дослідної лабораторії з проблем криміналістичного забезпечення та судової експертології Навчально-наукового інституту №2 Національної академії внутрішніх справ Володимир Юсупов та кандидат юридичних наук, доцент, доцент кафедри права юридичного факультету Приватного вищого навчального закладу «Європейський університет» Михайло Климчук.

Наукове керівництво здійснював кандидат юридичних наук, доцент, доцент кафедри кримінального процесу та криміналістики факультету №1 Інституту з підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції ЛьвДУВС Сергій Марко.

Сьогодні захистила свою дисертацію також Наталія Пустова. Дослідниця приділила увагу поняттям, підставам та способам декриміналізації у кримінальному праві України.

Офіційними опонентами здобувачки стали: доктор юридичних наук, професор, завідувач кафедри політики у сфері боротьби зі злочинністю та кримінального права Навчально-наукового юридичного інституту Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Ігор Козич та кандидат юридичних наук, старший дослідник, старший науковий співробітник відділу проблем кримінального права, кримінології та судоустрою Інституту держави і права імені В. М. Корецького Національної академії наук України Віталій Гацелюк.

Науковий керівник – кандидат юридичних наук, доцент, завідувач науково-дослідної лабораторії Львівського державного університету внутрішніх справ Олександр Марін.

Вітаємо здобувачів з успішними захистами дисертацій! Бажаємо наснаги та нових наукових відкриттів!

Представники ЛьвДУВС відвідали презентацію фільму ...
Робота волонтерів ЛьвДУВС триває