• (032) 258-63-25
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Новини

У ЛьвДУВС презентували освітню програму «Правоохоронна діяльність»

На офіційній сторінці університету в Instagram відбулась чергова онлайн-зустріч зі вступниками.

Чому варто обрати саме «Правоохоронну діяльність» розповів гарант цієї програми, заступник директора Інституту з підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції Данило Йосифович. 

«Ця освітньо-професійна програма була започаткована у 2017-му році. Ми успішно пройшли акредитацію. Це свідчить про те, що ця програма є актуальною та затребуваною як серед роботодавців, так і серед абітурієнтів. Після завершення бакалаврату наші випускники мають можливість продовжити навчання у магістратурі», - підкреслив Данило Йосифович.

Він зауважив, що освітня програма «Правоохоронна діяльність» є універсальною та охоплює декілька напрямів, зокрема, підготовку фахівців для підрозділів кримінальної поліції, а також превентивної діяльності. А на факультеті №3 за цією програмою навчаються не лише курсанти, але й студенти.

«Загальні компетентності, вміння та навички, які отримують наші здобувачі, формуються завдяки професійному викладанню навчальних дисциплін різного профілю. Вони також самостійно можуть обрати ті освітні компоненти, що допомагають розвинути спеціальні компетентності», - пояснив спікер.

Він розповів, що курсанти щороку проходять практику в підрозділах Національної поліції України, а студенти – у Державній міграційній службі, органах місцевого самоврядування, адвокатурі, поліції чи інших правоохоронних структурах.

До вишу часто навідуються практики, які діляться досвідом із молоддю.

«Університетське життя є насиченим та цікавим. Тож, користуючись нагодою, хочу запросити усіх вас на День відкритих дверей у ЛьвДУВС, що відбудеться 4-го лютого у Львові за адресою: вулиця Городоцька, 26», - наголосив Данило Йосифович. 

Після цього до учасників трансляції звернувся заступник декана факультету №2 Роман Андрусишин, який розповів, як проходить навчання майбутніх працівників кримінальної поліції.

А наприкінці зустрічі у прямому ефірі виступив декан факультету №3 Степан Гнатюк. Він ознайомив абітурієнтів із особливостями підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності та продемонстрував, як правильно заповнювати онлайн-анкету на сайті www.osvita.np.gov.ua.

Переглянути повну версію трансляції можна за посиланням

А наступна онлайн-зустріч для вступників відбудеться вже 26 січня о 15.00 год. на сторінці ЛьвДУВС в Instagram. Під час прямого ефіру презентуватимуть унікальну освітню програму «Правоохоронні інформаційні системи». 

Колектив ЛьвДУВС висловлює співчуття Нагірній Окса...
У ЛьвДУВС реалізують програму психологічної підтри...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://www.lvduvs.edu.ua/

© 2024 Львівський державний університет внутрішніх справ

Please publish modules in offcanvas position.