Синьо-жовтий стяг – символ боротьби та незламності України

Напередодні 31-ї річниці затвердження Державного Прапора України у ЛьвДУВС провели патріотичний флешмоб. До дійства долучилися курсанти-першокурсники.

До дійства долучилися курсанти-першокурсники. Вони вишикувалися на подвір'ї університету із синьо-жовтими прапорами у руках та разом виголосили національне гасло: «Слава Україні! Героям слава!».

З нагоди цього дня також відбулись патріотичні заходи. Після урочистого підняття Державного Прапора України, який нині став для кожного з нас символом боротьби та незламності, присутні із неабияким піднесенням виконали національний Гімн нашої держави.

Учасники події вшанували хвилиною мовчання пам'ять усіх Героїв, які полягли, захищаючи рідну землю від ворога, а також мирних громадян, які загинули внаслідок збройної агресії росії.

Ведучий заходу зазначив, що 28 січня 1992 року Верховна Рада прийняла історичне рішення – затвердила Державний Прапор України.

Курсантка факультету №2 Іванна Семчук продекламувала вірш, присвячений синьо-жовтому стягу.

Завершився захід урочистим маршем першокурсників.

Запрошуємо на День відкритих дверей у ЛьвДУВС
У ЛьвДУВС завершився тренінг для поліцейських із п...