Сильні та незламні: у ЛьвДУВС відбувся патріотичний концерт

Захід було присвячено героїчній боротьбі українського народу проти російських загарбників та приурочено річниці початку повномасштабної війни.

Присутні вшанували хвилиною мовчання всіх Героїв, які ціною власного життя обороняли рідну землю від ворога, а також невинно вбитих мирних мешканців.

Ведучі події – курсантка Юліана Літвінова та студент Денис Свинарик – запросили на сцену Юлію Щирбу. Дівчина виконала «Квіти мінних зон» - пісню, яка дає надію, що ми пройдемо усі випробування та знешкодимо зло, що посягає на нашу територію та свободу.

Наступною перед глядачами виступила Юлія Паньковецька. Вона продекламувала зворушливий та сумний вірш «І знову лютий». А після неї вихованиці ЛьвДУВС Вікторія Дмитрик-Шикова і Софія Саварин заспівали композицію «Тому, що я Україна».

«Не треба дітям бачити війну» - такою була назва театральної постановки від представниць Інституту управління, психології та безпеки. Ольга Гапчич, тримаючи у руках іграшкового ведмедика, виконала монолог «Війна вбиває невинних дітей». А Кароліна Скакунова заспівала «Я намалюю на папері щасливу дитину».

Першокурсниці факультету №2 Вікторія Дмитрик-Шикова, Софія Поліщук, Юлія Шеремет, Софія Саварин та Вероніка Мисюра виконали пісню «Українська лють». Вони вкотре нагадали усім, що наш народ завжди стоятиме на захисті своєї території, навіть ціною власного життя.

Вірш «Будинок у Бучі й Ірпені» про невинні життя людей, які відібрав ворог, продекламувала студентка Ілона Галів. Ліричний твір про материнську любов «Наснись мені сину» заспівала Ірина Нікітчук.

Наступними виступили Софія Готь та Максим Зварич із чуттєвим танцем «Човен». Після цього Анна Ільїна заспівала «Обійми», а Марія Пітулей продекламувала вірш про героїзм українців під назвою «Війна».

На завершення заходу всі учасники вийшли на сцену й виконали пісню «Незламна» - як символ нескореності України та її мужньої боротьби за свободу та незалежність.

Вихованці ЛьвДУВС продовжують долучатися до добрих...
У ЛьвДУВС тривають онлайн-зустрічі зі вступниками