Студентки університету здобули першість у конкурсі «Золотий фліпчарт-2023»

Днями у Тернополі відбулась офіційна церемонія нагородження переможців. До неї долучились громадські активісти з усієї України.

Проєкт «Флора» здобувачок Інституту права ЛьвДУВС зайняв перше місце у номінації «Волонтерська ініціатива року». Під час онлайн-голосування його підтримали 792 людини.

Авторки, студентки Інституту права Софія Петрів та Софія Волкова, прагнуть зробити свій вклад у вирішення проблеми забруднення природи.

«Ми взяли участь у конкурсі «Золотий фліпчарт», аби громадськість дізналась про наш проєкт. Для нас важливо залучати якомога більше небайдужих громадян, аби дбати про чистоту довкілля разом», - розповідає Софія Петрів.

В межах ініціативи з озеленення та очищення лісу вже провели толоки, висадку дерев та просвітницькі заходи на екологічну тематику. Надалі авторки ініціативи планують розвивати свою справу.

Здобувачі ЛьвДУВС взяли участь у поетичному вечорі
Курсанти відвідали виставку малюнків про вплив вій...