Студентки Інституту права поділились враженнями про участь у програмі Еразмус+

В Інституті права ЛьвДУВС відбулась зустріч зі здобувачками Андріаною Галушко та Марією Газдун. Впродовж трьох місяців вони навчалися за програмою Еразмус+ на юридичному факультеті Трнавського університету, що у Словаччині.

З учасницями проєкту поспілкувалися директор Інституту права Іван Красницький та студенти, які прагнули дізнатися більше про можливості програми академічної мобільності.

Андріана Галушко та Марія Газдун розповіли про свої враження від поїздки до Словаччини.

«Програма Еразмус+ відкриває багато можливостей. Ми отримали чудову нагоду навчатися разом зі студентами з різних країн, розвивати свої лінгвістичні навички, подорожувати, вивчати цікаві предмети», - поділилися Марія Газдун.

Нагадаємо, у січні цього року ЛьвДУВС підписав угоду про співпрацю із Транавським університетом у рамках програми Еразмус+. Документ передбачає академічну мобільність студентів та працівників вишу у 2023-2025 роках.

Курсанти ЛьвДУВС влаштували свято для малечі
Колектив ЛьвДУВС висловлює співчуття Оресту Лозинс...