• (032) 258-63-25
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Новини

Студентки Інституту права долучилися до «Національного семінару з кримінального права та процесу»

Захід відбувся за ініціативи ГО «Європейська Асоціація Студентів Права Львів» (ELSA LVIV). Учасницями науково-просвітницькій події стали вихованки ЛьвДУВС Богдана Ониськів, Юлія Щирба та Анастасія Скрипкіна.  

«Приємно, що професіонали – адвокати, юристи, учасники громадських організацій – поділилися із нами цікавими правничими кейсами. Беручи участь в таких ініціативах, ми не лише знаходимо нові знайомства та обмінюємося досвідом, але й стаємо згуртованішими як студентська спільнота», – розповіла Богдана Ониськів.

Національний семінар тривав упродовж двох днів. Під час події шестеро досвідчених правників обговорили з молоддю актуальні питання з кримінального права та процесу.

Юристка Катерина Шуневич представила тему «Сексуальне насильство в ході повномасштабної збройної агресії російської федерації проти України: виклики при притягненні винних до відповідальності». Спікер Павло Демчук окреслив принципи простої мови у кримінальному провадженні. Під час лекції Анни Лиско йшлося про медіацію у кримінальному праві, а Руслан Ружицький ознайомив присутніх із мистецтвом переконувати суддів. Учасники також зустрілися зі Світланою Ільницькою, яка провела заняття «Той, що біжить по лезу: провокація хабаря». Майбутні правники також долучилися до дискусії про те, що спільного між котом Шредінгера і зловживанням правами у кримінальному провадженні.

У ЛьвДУВС вийшов друком навчальний посібник «Актуа...
«Роки навчання у виші – найкращі у житті», - випус...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://www.lvduvs.edu.ua/

© 2024 Львівський державний університет внутрішніх справ

Please publish modules in offcanvas position.