Студентка університету стала учасницею програми «Правоохоронний старт»

Просвітницький проєкт для молоді тривав упродовж п'яти тижнів. До нього долучилися тридцять здобувачів львівських вишів. Серед них – студентка Інституту права ЛьвДУВС Богдана Ониськів.

Учасники програми отримали унікальну нагоду подивитися зсередини на роботу поліції та Національного антикорупційного бюро.

Частина занять проходила на базі Львівського державного університету внутрішніх справ. Зі студентами спілкувалися директор Інституту з підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції Юрій Назар та старший викладач кафедри тактико-спеціальної підготовки Назарій Туз.

Після проходження курсу учасникам вручили дипломи про успішне завершення програми.

Проєкт «Правоохоронний старт» було реалізовано за ініціативи Молодіжної Ради при Львівській ОВА, за підтримки Львівської обласної військової адміністрації, Головного управління Національної поліції у Львівській області та Львівського територіального управління НАБУ.

Організатори відзначають, що такі просвітницькі програми будуть впроваджувати й надалі.

Фото з сайту ЛОВА

Привітання з Великоднем
Працівник карного розшуку поділився досвідом з кур...