Accessibility Tools

Студентка ЛьвДУВС доєдналася до створення масштабного проєкту для молоді Львівщини

Днями розпочалася активна робота над втіленням ініціативи. Автори ідеї відзначають: проєкт планують реалізувати вже цієї весни.

Серед його співорганізаторів - голова Ради студентського самоврядування та керівниця «Штабу активних волонтерів» Інституту управління, психології та безпеки ЛьвДУВС Кароліна Скакунова.

Проєкт для молоді будуть втілювати за підтримки Львівської обласної ради. До його реалізації також залучені представники громадських організацій.

«Ми готові втілювати мрії та ідеї в реальність. Сподіваємося, все задумане вдасться!», - відзначила Кароліна Скакунова.

У ЛьвДУВС триває вакцинація від Covid-19
Міжнародні фахівці діляться досвідом з протидії до...