• (032) 258-63-25
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Новини

Спортсмени ЛьвДУВС стали призерами легкоатлетичних змагань, присвячених Дню Збройних Сил України

Масштабна подія відбулася вчора у Львові. До неї долучилися вихованці Львівського державного університету внутрішніх справ.

Учасники боролися за першість у забігах на різних дистанціях – від 60 м до однієї милі, а також в естафетах на 400 м.

За підсумками змагань другокурсник факультету №1 Станіслав Стричак здобув «срібло» у забігу на 60 м. А третьокурсник факультету №2 Володимир Коркішко став «бронзовим» призером на дистанції 800 м.

До складу команди нашого вишу увійшли курсанти Дем'ян Суховерський, Мирослав Шилюк, Христина Білас, Христина Костелинин, Олександр Кужелевич, Іван Ориджук, Вікторія Черкавська, Олександра Цимбалюк, Станіслав Сіданич, Володимир Коркішко, Анастасія Яценко, Вероніка Лаврів, а також Владислав Вознякевич, Сергій Панчук, Марія Бенедицька, Сніжана Бучатська, Ярослав Прядун, Максим Щурик, Дмитро Кушнір, Олександра Пенькало, Станіслав Стричак, Вікторія Кузьма, Олександра Шавалюк та Ярина Говенко.

Вітаємо спортсменів ЛьвДУВС із цими досягненнями! Пишаємося й бажаємо успіхів та підкорення нових вершин!

У ЛьвДУВС вшанували пам’ять правоохоронців, які за...
В університеті провели інтелектуальний турнір «Сві...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://www.lvduvs.edu.ua/