Слухачка львівської Автошколи для осіб з інвалідністю отримала посвідчення водія

Сьогодні у сервісному центрі МВС, що у селі Зимна Вода, учасниця Автошколи для осіб з інвалідністю Антоніна Цуркан успішно склала практичний іспит та одержала посвідчення водія категорії «В».

Жінка родом із Нової Каховки, що на Херсонщині. Через повномасштабний наступ росії вона переїхала із рідного міста до Турківського району Львівщини.

Навчитися кермувати Антоніна прагнула давно. Тому, щойно дізналася про Автошколу у Львові, одразу приєднатися до набору.

Нині вона вже опанувала повний 11-тижневий курс підготовки й показала гарні результати під час підсумкового іспиту з практики.

«Хоча я дуже хвилювалася, але зараз почуваюся піднесено та радісно. Щиро вдячна інструкторам Автошколи за фаховість, чуйне ставлення та підтримку. Врешті-решт завдяки цьому проєкту мені вдалося втілити давню мрію. Тож тепер за першої нагоди вирушу кудись у відпустку, вже самостійно й упевнено кермуючи», – підкреслила Антоніна Цуркан.

Відзначимо, що жінка стала першою слухачкою Автошколи, яка складала практичний іспит на новому автомобілі Сервісного центру МВС, обладнаному додатковими важелями, що забезпечують повністю ручне управління.

Привітав Антоніну з її досягненням перший проректор ЛьвДУВС Тарас Созанський.

«З нашого боку ми робимо все, аби навчання слухачів проходило комфортно, налагоджено, приносило позитивні емоції та хороший результат. Вже четверо випускників Автошколи отримали посвідчення водія після повного двоетапного курсу підготовки. Нині до них приєдналася і пані Антоніна Цуркан», – зазначив Тарас Созанський.

Звернувся до представників медіа під час брифінгу також начальник Регіонального сервісного центру Головного сервісного центру МВС у Львівській, Івано-Франківській та Закарпатській областях Павло Яцина.

Він наголосив, що проєкт «Автошколи для осіб з інвалідністю» покликаний створити рівні можливості та допомогти адаптуватися кожному та кожній, хто прагне навчитися або ж перенавчитися кермувати.

Нагадаємо, що у Львові така Автошкола діє за адресою: вул. М. Кривоноса, 1.

Аби долучитися до проєкту, звертайтеся за телефоном – (067) 712-61-81.

Робота волонтерів ЛьвДУВС триває
В університеті відбулося чергове засідання Вченої ...