Accessibility Tools
Заняття для здобувачів провела випускниця вишу, майор поліції Вікторія Федишин. Вона працює у слідчому управлінні поліції Львівщини.
Вікторія Федишин пояснила, що таке економічні злочини та розповіла про їхню класифікацію. Під час зустрічі також йшлося про причини вчинення таких злочинів та дослідження доказів. Окрім цього, запрошена гостя розповіла про міжнародне співробітництво правоохоронних органів у сфері протидії економічній злочинності.
Насамкінець випускниця університету поділилась враженнями про навчання у ЛьвДУВС.
Слід відзначити, що зустріч відбулася у рамках навчальної дисципліни «Іноземна мова професійного спрямування». Впродовж заняття розповідь слідчої перекладали двома мовами – англійською та французькою, аби курсанти могли краще засвоїти професійну лексику. Синхронний переклад здійснювали старша викладачка кафедри іноземних мов та культури фахового мовлення факультету №2 Оксана Федишин та доцентка цієї кафедри Любов Кузьо.
By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://www.lvduvs.edu.ua/