Ще двоє школярів отримали відзнаки за перемогу у фотоконкурсі від ЛьвДУВС

Автори кращих патріотичних світлин одержали дипломи та подарунки. Юних фотомитців привітав керівник відділу профорієнтаційної та комунікаційної роботи Роман Янович.

Сьогодні він побував СЗШ № 86 міста Львова. Учень цієї школи Нараз Смочук став переможцем у номінації «актуальність теми та патріотизм».

Представники вишу також завітали до львівської школи № 72, де навчається ще один переможець фотоконкурсу - Назар Бохонко. Він отримав відзнаку у номінації «найкращий творчий задум».

Крім цього, для старшокласників цих закладів освіти провели презентацію університету, продемонстрували відеоролик та розповіли про умови вступу.

Researchers and practitioners discussed the curren...
В університеті відбудеться Open Day для вступників