Ректор ЛьвДУВС вручив відзнаки інструкторам батальйону «ЛЕВ» за підготовку курсантів

Сьогодні очільник вишу Роман Благута зустрівся з представниками Львівського добровольчого батальйону територіальної оборони «ЛЕВ» та вручив їм відзнаки за підготовку здобувачів вищої освіти.

Під керівництвом інструкторів навчального центру «ЛЕВ» вихованці університету відпрацьовували навички надання першої домедичної допомоги за військовими стандартами.

Зокрема навчалися допомагати у разі масивної кровотечі та оглядати поранених за алгоритмом MARCH.

Окрім того, майбутні правоохоронці взяли участь у тренінгах з використання шведсько-британського протитанкового комплексу NLAW. Таке озброєння українські захисники активно застосовують у боротьбі проти ворога.

Заняття відбувалися на базі Навчально-тренувального центру «ЛЕВ».

«В умовах війни працівники поліції мають бути готовими до виконання мілітарної функції, несення служби на деокупованих територіях чи у зоні бойових дій. Тому ми щиро вдячні за співпрацю, отриманий досвід та підтримку нашої молоді у контексті такої підготовки», – наголосив ректор ЛьвДУВС Роман Благута.

Відзначимо, що загалом такі навчання пройшли 340 курсантів випускних курсів університету.

У ЛьвДУВС відбулась зустріч з поетом, який встанов...
Юні науковці презентували свої дослідження