Ректор ЛьвДУВС долучився до осінньої висадки квітучих дерев у Стрийському парку

Сьогодні у Стрийському парку міста Львова облаштували новий куточок «Квітучий фонтан» з магноліями, сакурами, райськими яблунями, горобиною та ялиною.

До цієї осінньої висадки дерев долучилися представники Львівської обласної державної адміністрації та десяти вишів міста. Львівський державний університет внутрішніх справ на події представляв його очільник Роман Благута.

Захід відбувався в межах проєкту «Спільно творимо нове обличчя парку».

Висадка саджанців проходила біля головного входу у парк з вулиці Уласа Самчука. Дизайнером цього простору став Анатолій Мамчур, ландшафтний архітектор, науковий співробітник природничого музею.

У ЛьвДУВС відбулося засідання Вченої ради
Курсанти дізналися про використання штучного інтел...