Проєкт #НашіГерої: історії поліцейських, які захищають Україну від ворога

Сьогодні розповімо про Дарію Полич з Дніпропетровщини, яка з перших днів повномасштабного вторгнення разом із колегами несе службу на Донеччині.

«Вранці 24 лютого у нас був підйом за бойовою тривогою. Я швидко одягнула бронежилет, каску, отримала автомат. Уже почалися перші артилерійські обстріли, але ми чітко знали алгоритм дій, жодної паніки не було», - пригадує поліцейська.

Сьогодні Дарія Полич - командир взводу штурмової роти полку патрульної служби поліції особливого призначення «Дніпро-1».

З перших днів повномасштабної війни вона несе службу на лінії розмежування на Донеччині. Разом із колегами допомагає людям, які виїжджають із зони активних бойових дій. Лише протягом першого місяця війни через блокпост, де працювали поліцейські, виїхали тисячі людей.

Найбільше Дарію вразила історія родини з Попасної. Їх автомобіль розстріляли росіяни. «У водія були поранені обидві руки, але чоловік вивіз з-під обстрілів свою родину – дружину та двох маленьких дітей. Я перев'язала йому руки, дала знеболювальне», - розповідає героїня проєкту.

Її підрозділ несе службу на чотирьох стаціонарних та двох мобільних блокпостах. Окрім основних поліцейських функцій правоохоронці виконують безліч інших завдань. Вони допомагають евакуйовуватись мирному населенню, доправляють гуманітарні вантажі та надають медичну допомогу.

У службовій автівці Дарія зберігає підвіску-оберіг, яку власноруч зробила маленька дівчинка і подарувала їй на блокпості. «Це було так зворушливо. Такі моменти найбільше запам'ятовуються. Завдяки їм розумієш, що ми неодмінно переможемо, бо підтримуємо один одного», - переконана захисниця.

Більше про історію Дарії Полич читайте за посиланням.

За матеріалами з сайту Національної поліції України

Випускники ЛьвДУВС отримали дипломи магістрів
Graduates of LvSUIA obtained their Master's Diplom...