Профорієнтація триває: про переваги навчання у ЛьвДУВС дізналися старшокласники з Волині

Серед учнів виявилося чимало тих, хто мріє про службу в поліції. Тож зустріч з представниками університету допомогла їм довідатися більше про майбутню професію.

Про основні етапи вступної кампанії старшокласникам розповіли заступник декана факультету №3 Михайло Шевців, провідний фахівець цього факультету Михайло Литвин та керівниця сектору організації відбору управління кадрового забезпечення поліції Волинської області Ілона Бурковська. Учора вони побували у Луцькому ліцеї №28 та Волинському обласному ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні.

Зі старшокласниками також поспілкувалися курсанти ЛьвДУВС, які є випускниками цих закладів освіти. Вони поділилися з молоддю враженнями про навчання у виші, розказали про дозвілля здобувачів та порадили стежити за життям університету в соціальних мережах.

А ще присутні дізналися про унікальну освітню програму «Правоохоронні інформаційні системи» та перспективи працевлаштування випускників.

Наприкінці зустрічі юнаки та дівчата отримали яскраві буклети з розповіддю про університет.

Під час візиту на Волинь заступник декана факультету №3 Михайло Шевців також побував у Головному управлінні поліції області, де обговорив питання відбору кандидатів на навчання до вишу.

«Музика заради життя»: представники ЛьвДУВС доєдна...
Здобувачі університету відвідали Різдвяну виставку