Представниця університету побувала із профорієнтацією на Івано-Франківщині

Доцентка кафедри адміністративно-правових дисциплін Інституту права Аліна Грищук розповіла школярам про переваги навчання у ЛьвДУВС.

Представниця вишу відвідала Княгиницький ліцей Рогатинської міської ради, що на Івано-Франківщині. Старшокласники дізналися про можливості здобуття вищої освіти за різними освітньо-професійними програмами.

Аліна Грищук розповіла про особливості організації навчально-виховного процесу, описала матеріально-технічну базу ЛьвДУВС.

Наприкінці зустрічі учні отримали відповіді на свої питання, а також буклети з інформацією про університет.

У ЛьвДУВС відзначили День безпеки в Інтернеті
У ЛьвДУВС відбувся захист результатів практики у ф...