Accessibility Tools

  • (032) 258-63-25
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Новини

Представниці університету пройшли тренінг для інструкторів системи МВС, які працюють із ветеранами війни

Учасницями тренінгу стали доцентки кафедри спеціальної фізичної підготовки факультету №2 ЛьвДУВС Оксана Чичкан та Людмила Балушка.  

Перш ніж розпочати практичну частину, представники відомств обговорили важливість впровадження культури розвитку адаптивного ветеранського спорту.

«Створення умов для соціальної реабілітації ветеранів – це пріоритет для МВС України. Нам дуже важливо, щоби ветерани відчували себе знову переможцями», - підкреслив заступник Міністра внутрішніх справ України Леонід Тимченко. Він також зазначив, що повернення до життя через спорт – один з найдієвіших видів адаптації наших Героїв.

Очільник Міністерства молоді та спорту України Матвій Бідний наголосив: «Ми робимо впевнені кроки для налагодження ефективної взаємодії з ветеранами війни, які спрямовані на відновлення та підтримку їх функціонування у фізичній, емоційній, соціальній сферах шляхом залучення їх до фізкультурно-оздоровчих, спортивних заходів та рухової активності».

Робота з ветеранами у сфері адаптивного спорту вимагає кваліфікованих фахівців, які володіють не лише спортивними знаннями, але й розумінням специфічних потреб ветеранів, аби краще їм допомогти.

«Внаслідок збройної агресії росії наразі в нашій країні велика кількість ветеранів, які пройшли через важкі випробування війни та повертаючись до цивільного життя, потребують нашої підтримки. Одним із пріоритетних напрямів роботи з ветеранами є розвиток адаптивного ветеранського спорту в органах системи МВС», – зауважила під час вітального слова Державний секретар Міністерства внутрішніх справ України Інна Ящук.

Директор Департаменту освіти, науки та спорту МВС Олександр Тарасенко розповів, що у відомчих закладах вищої освіти визначено 8 спортивних локацій для тренувань з ветеранами. До занять вже залучено 128 ветеранів війни, з них 50 людей з інвалідністю. «Лише спільними зусиллями можливо створити умови для активного та здорового способу життя наших ветеранів», - підкреслив Олександр Тарасенко.

На заході також були присутні ветерани системи МВС. Вони поділилися своїми історіями й розповіли, як спорт допоміг їм повернутися до життя.

Другий день тренінгу був присвячений практичним заняттям. Для учасників провели демонстрацію використання видів спорту, адаптованих під потреби ветеранів.

Також розповіли про особливості здійснення фізкультурно-спортивної реабілітації та психологічні аспекти роботи із ветеранами.

Після завершення тренінгу усі учасники отримали відповідні сертифікати.

Ветерани – це люди, які демонструють надзвичайну силу духу і волю до життя. Вони є прикладом для кожного із нас. І Міністерство внутрішніх справ зробить все можливе, аби підтримати їх та допомогти соціалізуватися, реінтегруватися та самореалізуватися у цивільному житті, зокрема через спорт.

За матеріалами Департаменту комунікації МВС України

Курсанти ЛьвДУВС зустрілися із випускником універс...
До Дня Національної поліції України першокурсники ...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://www.lvduvs.edu.ua/

© 2024 Львівський державний університет внутрішніх справ

Please publish modules in offcanvas position.