Accessibility Tools
Днями у столиці відбулась перша національна конференція, присвячена темі запобігання та боротьби із незаконним обігом зброї, боєприпасів та вибухових речовин. Захід об'єднав фахівців органів державної влади України, аналітичних центрів та міжнародних організацій. До обговорення також долучилися представниці Львівського державного університету внутрішніх справ Олександра Захарова та Олена Гарасимів.
Під час конференції йшлося про створення координаційної платформи з впровадження спільного стратегічного підходу у сфері запобігання та протидії незаконному обігу зброї, боєприпасів та вибухових речовини в Україні та співробітництво між зацікавленими сторонами.
Учасники також обговорили регулювання цих питань на законодавчому та нормативно-правовому рівнях.
Захід відбувся у рамках програми ОБСЄ "Підтримка зміцнення потенціалу державних органів влади України у запобіганні та протидії незаконному обігу зброї, боєприпасів та вибухових речовин в усіх його проявах". Програму спільно впроваджують Секретаріат ОБСЄ та Координатор проєктів ОБСЄ в Україні у партнерстві з Міністерством внутрішніх справ, Національною поліцією, Державною прикордонною службою та Державною митною службою України.
За інформацією з сайту ОБСЄ,
фото – зі сторінки Координатора проєктів ОБСЄ в Україні у соціальній мережі «Facebook»
By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://www.lvduvs.edu.ua/