Представники університету доєдналися до проєкту «Пункт психологічних практик»

Днями психологи ЛьвДУВС завітали до Львівського державного університету безпеки життєдіяльності, аби поспілкуватися із колегами. Під час зустрічі обговорили можливості співпраці й обмін досвідом між представниками психологічних служб відомчих вишів.

До заходу також долучилися курсанти та курсантки ЛьвДУВС.

Для хлопців і дівчат провели екскурсію закладом вищої освіти, розповіли про його історію, ознайомили із матеріальною базою та навчальними лабораторіями. Крім цього, майбутні правоохоронці довідалися про особливості професійної діяльності рятувальників.

Захід відбувся у рамках проєктів МВС України «Пункт психологічних практик» та «Алгоритм реагування у надзвичайних ситуаціях».

Світлини ЛДУ БЖД

Профорієнтаційна робота у розпалі
Курсанти ЛьвДУВС стали донорами крові для українсь...