Представники ЛьвДУВС взяли участь у форумі «Трансформація громадського сектору: якими ми будемо завтра?»

Захід відбувся нещодавно у Тернополі й тривав упродовж двох днів. Масштабна подія об'єднала активну молодь з усієї України.

До форуму доєдналися й представники ЛьвДУВС – фахівець відділення соціально-гуманітарної роботи Софія Петрів і третьокурсник факультету №3 Микита Брусенцов.

Під час заходу йшлося про найважливіші аспекти розвитку громадського сектору у час війни, його роль у відновленні країни, молодіжну політику та інші актуальні теми.

Учасники також ділилися думками про можливості співробітництва із міжнародними партнерами.

Дискутували про співпрацю бізнесу, влади й громадського сектору щодо реалізації соціальних ініціатив.

Крім того, обговорили молодіжну політику в умовах війни та взаємодію громади й релокованих підприємств.

Курсанти ЛьвДУВС зустрілися із поліцейськими-вибух...
Курсанти ЛьвДУВС здали кров для поранених воїнів