• (032) 258-63-25
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Новини

Представники ЛьвДУВС вибороли «золото» на всеукраїнському чемпіонаті з гирьового спорту

Серед переможців змагань – магістрант факультету №1 Данило Вишинський та першокурсник факультету №3 Андрій Бережнюк.

Відкритий чемпіонат Асоціації гирьового спорту цьогоріч проходив в Ужгороді. До масштабної події доєдналися 160 спортсменів із 15-ти областей України.

Захід тривав впродовж трьох днів. Учасники змагалися у кількох дисциплінах, серед яких – двоборство, довгий цикл, ривок, естафета та 30-хвилинний марафон із підняття гирі.

Львівський державний університет внутрішніх справ на чемпіонаті представили кращі гирьовики вишу – здобувач магістратури Данило Вишинський і курсант Андрій Бережнюк. Обидва спортсмени поповнили скарбничку команди «золотом» та «сріблом».

Андрій Бережнюк змагався серед юніорів. Він виборов першість у «двоборстві» та посів другу сходинку в номінації «довгий цикл» у ваговій категорії до 87 кг.

Данило Вишинський здобув перемогу у «двоборстві» серед юніорів, а також став кращим у номінації «довгий цикл» і серед юніорів, і серед дорослих у ваговій категорії до 80 кг. Крім цього, він виборов «срібло» у «двоборстві» серед дорослих.

Підготували спортсменів до змагань викладачі кафедри спеціальної фізичної підготовки Микола Костовський та Михайло Домінюк.

Вітаємо із черговою перемогою та бажаємо нових здобутків і досягнень!

У ЛьвДУВС провели персональний розподіл випускникі...