• (032) 258-63-25
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Новини

Представники ЛьвДУВС вибороли призові місця на Чемпіонаті України з гирьового спорту

До складу збірної команди Львівщини увійшли викладач кафедри спеціальної фізичної підготовки факультету №2 Михайло Домінюк, магістрант факультету №1 Данило Вишинський, курсант цього ж факультету Василь Славитяк та першокурсник факультету №3 Андрій Бережнюк.

Чемпіонат України з гирьового спорту відбувався впродовж трьох днів у селі Поляниця на Івано-Франківщині.

В особистому заліку Михало Домінюк отримав третє місце серед дорослих у дисципліні «довгий цикл» у ваговій категорії понад 95 кг та здобув ліцензію для участі в чемпіонаті Європи.

Данило Вишинський виборов «срібло» в дисципліні «довгий цикл» та «бронзу» у «двоборстві» серед юніорів у ваговій категорії до 78 кг. Крім цього, вихованець вишу виконав норматив майстра спорту України.

Ще дві медалі здобув Андрій Бережнюк. Він був третім у дисциплінах «довгий цикл» та «двоборство» серед юніорів у ваговій категорії до 85 кг.

Вихованців вишу підготували до змагань викладачі кафедри спеціальної фізичної підготовки Микола Костовський та Михайло Домінюк.

Вітаємо спортсменів ЛьвДУВС із черговим досягненням! Пишаємося та бажаємо нових успіхів і перемог!

У ЛьвДУВС вшанували пам’ять правоохоронців, які за...
Випускники Інституту права ЛьвДУВС отримали диплом...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://www.lvduvs.edu.ua/