Представники ЛьвДУВС привітали переможців конкурсу патріотичних світлин

Юні фотографи отримали дипломи та подарунки від університету. Їх вручили працівники відділу профорієнтаційної та комунікаційної роботи. Днями вони завітали до трьох закладів освіти, де навчаються призери конкурсу.

Побували у СЗШ № 99 міста Львова, аби привітати ученицю цієї школи Вікторію Сенюш, яка перемогла у номінації «актуальність теми та патріотизм».

Цього ж дня представники вишу відвідали ЗОШ «Берегиня» міста Львова. Ученицю цього закладу Анастасію Яцків визнали кращою у номінації «пейзажне фото».

Відзнаку та подарунки від університету отримав і переможець фотоконкурсу - Володимир Сава. Хлопець навчається у Зарудцівській гімназії Львівської міської ради та захоплюється фотомистецтвом.

Представники вишу також поспілкувалися із однокласниками переможців конкурсу, розповіли їм про освітні можливості університету та презентували відеоролик про ЛьвДУВС.

Нагадаємо, конкурс патріотичних світлин серед школярів Львівщини провели до Дня українського добровольця. Юні фотографи присвятили свої роботи нашим захисникам та незламності українського народу.

LvSUIA joined the Coalition “1325-Lviv region”
ЛьвДУВС доєднався до Коаліції «1325-Львівщина»