Представники ЛьвДУВС провели профорієнтаційний захід для школярів

Про переваги навчання в університеті цього разу дізналися вихованці Сокальської Малої академії наук учнівської молоді.

Днями до них завітали начальник відділу профорієнтаційної та комунікаційної роботи ЛьвДУВС Роман Янович, провідний фахівець цього ж відділу Ігор Єсип і фахівець факультету №3 Геннадій Паламаренко.

Вони презентували відеоролик про ЛьвДУВС та роздали майбутнім абітурієнтам буклети з інформацією про освітні можливості вишу.

До заходу також долучилася курсантка 2-го курсу факультету №1, випускниця Сокальської МАН Олександра Шавалюк. Дівчина розповіла учням про свої враження від навчання в університеті.

У рамках зустрічі представники вишу передали нагороди та цінні подарунки переможцям і призерам Конкурсу есе на соціально-правову тематику, який щороку відбувається на базі ЛьвДУВС.

Курсант ЛьвДУВС став «срібним» призером Кубка Укра...
Привітання із Різдвяними та Новорічними святами