• (032) 258-63-25
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Новини

Представники ЛьвДУВС доєдналися до обговорення антикорупційної правової політики щодо забезпечення права людини на справедливий суд

Саме такою була тематика VII Київського полілогу, що відбувся нещодавно за участю суддів, науковців, держслужбовців, українських та міжнародних експертів.  

Львівський державний університет внутрішніх справ на заході представили завідувачка кафедри кримінально-правових дисциплін Інституту права Наталія Лащук, професорка цієї кафедри Ірина Гловюк та аспірант Олексій Гура. 

Протягом трьох тематичних дискусій учасники розглянули проблеми судової практики як елементу антикорупційної правової політики, процесуальні аспекти забезпечення права на справедливий розгляд справи та справедливого правосуддя у справах про корупцію як елементу забезпечення стійкості держави в умовах війни. 

Представниця ЛьвДУВС Ірина Гловюк виступила із доповіддю «Деякі питання арешту майна у практиці ВАКС».

Відзначимо, що полілог провели за ініціативи Інституту держави і права імені В. М. Корецького, Верховного Суду, Вищого антикорупційного суду, Вищої ради правосуддя у межах Програми підтримки ОБСЄ для України.

Світлини – пресслужба Верховного Суду

Розповідаємо дітям, як діяти у випадку виявлення н...
Триває ознайомлення із перевагами системи «Custody...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://www.lvduvs.edu.ua/

© 2024 Львівський державний університет внутрішніх справ

Please publish modules in offcanvas position.