Accessibility Tools
До Львівського державного університету внутрішніх справ завітали радники-тренери Консультативної місії Європейського Союзу із взаємодії поліції та громади Франк Мілке та Боріс Краєнц.
На зустрічі з експертами були присутні курсанти ЛьвДУВС та Одеського державного університету внутрішніх справ, які перебувають у виші в рамках програми академічної мобільності. Здобувачі мали можливість почути про історію концепції «community policing». Представники Місії, зокрема, описали методи та механізми взаємодії поліції із населенням.
Франк Мілке здійснив для вихованців обох вишів невеличкий екскурс у минуле.
«Сер Роберт Піл у 1829 році заснував столичну поліцію Лондона, що базувалась у Скотланд-Ярді. В ній працювало близько тисячі констеблів, яких називали «боббі». Піл вважається батьком сучасної поліції. Він також брав участь у створенні перших «Інструкцій для поліцейських», наголошуючи на важливості співпраці правоохоронців із громадою», - розповів радник-тренер.
Представник Місії пояснив курсантам, що під час своєї професійної діяльності поліцейські офіцери громади знайомляться із мешканцями району, за яким вони закріплені. Між правоохоронцями та населенням відбувається співпраця, орієнтована на профілактику та попередження злочинів, а також вирішення проблем.
«Ми, як поліцейські, є представниками громади, невід'ємною частиною населення країни, її голосом, – продовжив Боріс Краєнц. – У нас також є сім'ї, діти, сусіди. Тож і ми зацікавлені у створенні безпечного середовища».
Тренер-радник відзначив, що завдяки постійному перебуванню офіцера на своїй дільниці, люди мають змогу частіше спілкуватися із ним, ділитися своїми проблемами.
«Таким чином вибудовується міст довіри. Співпраця з мешканцями дозволяє визначити, від яких злочинних дій вони найбільше потерпають, створюючи точний список пріоритетів», - підкреслив Боріс Краєнц.
By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://www.lvduvs.edu.ua/