Представник університету долучився до обговорення проєкту Антикорупційної програми МВС України

Уповноважений із антикорупційної діяльності Львівського державного університету внутрішніх справ Андрій Годяк взяв участь у круглому столі, під час якого обговорили проєкт Антикорупційної програми Міністерства внутрішніх справ України на 2023-2025 роки.

Захід відбувся за ініціативи Управління запобігання корупції МВС та проходив на базі Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ.

До дискусії доєдналися понад 200 фахівців – представники Національної гвардії, Сервісних центрів МВС, закладів вищої освіти, установ та підприємств, що належать до сфери управління Міністерства внутрішніх справ. До заходу також долучилися міжнародні експерти.

Під час круглого столу відбулась презентація та обговорення основних положень проєкту Антикорупційної програми МВС на 2023-2025 роки.

Майбутні слідчі завітали до Львівського НДЕКЦ
Курсанти дізналися про особливості роботи суду під...