Представник ЛьвДУВС поділився досвідом виявлення вибухонебезпечних пристроїв

Викладач циклу загальноправових дисциплін Західноукраїнського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» Володимир Мороз завітав до Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань Міністерства юстиції України.

Він провів для працівників установи пізнавальне заняття з вибухобезпеки.

Розповів зокрема про види вибухових предметів і боєприпасів та правила поводження з ними.

Крім того, окреслив алгоритм дій у разі виявлення вибухонебезпечних та інших підозрілих знахідок.

Відзначимо, що захід провели у рамках співпраці між ЛьвДУВС та Західним міжрегіональним управлінням з питань виконання кримінальних покарань Мін'юсту.

Вихованці університету відвідали Львівський НДЕКЦ
Міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко про...