«Правоохоронні інформаційні системи» – унікальна програма, що відкриває чимало можливостей та перспектив

На офіційній сторінці ЛьвДУВС в Instagram презентували освітню програму «Правоохоронні інформаційні системи». Про її унікальність майбутнім абітурієнтам розповіла доцентка кафедри інформаційного та аналітичного забезпечення діяльності правоохоронних органів факультету №2 Ольга Огірко, яка є гарантом цієї програми.

«Ми перші в Україні, хто започаткував підготовку фахівців з проєктування й адміністрування сучасних правоохоронних систем, а також забезпечення їхньої стійкості до кібератак та захисту від несанкціонованого доступу», - підкреслила представниця вишу.

Вона зауважила, що спеціальність «Інформаційні системи та технології» входить до ТОП-10 найперспективніших та найбільш високооплачуваних професій. А потреба у таких фахівцях щороку зростає.

«Освітня програма «Правоохоронні інформаційні системи» була впроваджена у 2021-му. Вона є популярною серед роботодавців та абітурієнтів. Набір на навчання здійснюється як за державним замовленням - для підрозділів Національної поліції, так і на платну форму. Підготовка бакалаврів триває 4 роки. Наші здобувачі вивчають не лише базові дисципліни, але також опановують спеціальні курси, зокрема інформаційно-аналітичне забезпечення правоохоронних органів, проєктування та адміністрування правоохоронних інформаційних систем. Крім цього, їм викладають дисципліни юридичного спрямування, до прикладу, ІТ-право», - відзначила Ольга Огірко.

Впродовж навчання курсанти та студенти отримують ґрунтовні знання та здобувають практичні навики з розробки та тестування програмного забезпечення, комп'ютерного моделювання та створення комп'ютерних мереж. Уже починаючи з першого курсу вони проходять практику у підрозділах Національної поліції України, Сервісних центрах МВС та Державній міграційній службі.

Під час прямого ефіру також виступив працівник Управління інформаційно-аналітичної підтримки поліції Львівщини Юрій Корецький.

«За сумісництвом я викладаю у Львівському державному університеті внутрішніх справ предмет «Мережеві технології та операційні системи». Буду радий бачити вас у себе на заняттях та поділитися практичним досвідом», - наголосив він.

Після цього заступник декана факультету №2 Роман Андрусишин відповів на усі запитання вступників. А першокурсник Олег Войтановський розповів, чому вирішив обрав саме «Правоохоронні інформаційні системи» та поділився враженнями про навчання у виші.

Переглянути прямий ефір можна за посиланням

В університеті віддали шану загиблим у бою під Кру...
У ЛьвДУВС вшанували пам'ять жертв Голокосту