Працівники університету отримали відзнаки МВС України

Сьогодні під час засідання ректорату очільник ЛьвДУВС Роман Благута вручив нагороди працівникам вишу.

За зразкове виконання посадових обов'язків, особисту ініціативу, наполегливість, високий професіоналізм почесну грамоту Міністерства внутрішніх справ України отримали професорка кафедри практичної психології Інституту управління, психології та безпеки Галина Католик і лікар-терапевт вищої категорії медико-санітарної частини університету Роман Матвейко.

Також відзначили заступника начальника відділу організації служби Юрія Николишина, викладача кафедри адміністративного права та адміністративного процесу факультету №3 Олександра Сподинськиого, уповноваженого з антикорупційної діяльності ЛьвДУВС Андрія Годяка та провідного фахівця навчального відділу Інституту права Миколу Зубанського.

Вітаємо працівників університету із цим досягненням та бажаємо нових здобутків!

На засідання ректорату завітали колядники
Поліцейський-герой Руслан Проценко рятував людей п...