Поліцейський-герой Микола Пациківський врятував з-під обстрілів понад тисячу українців

Проєкт Національної поліції України #НашіГерої – це історії українських правоохоронців, які щодня ризикують життям та оберігають спокій громадян.

Сьогодні ми розповімо про старшого оперуповноваженого сектору кримінальної поліції відділу поліції № 2 Оболонського управління поліції Миколу Пациківського. Правоохоронець родом з Івано-Франківщини.

«24 лютого я не забуду ніколи, – ділиться герой. – Мене підняли по сигналу «Тривога». У ту мить я відразу подумав про рідних та відчув хвилювання за їхню безпеку. Пам'ятаю, снаряди окупантів руйнували десятки житлових будинків, але обстріли рашистів мене не зупинили і я помчав на службу».

Микола Пациківський безліч разів був на межі життя і смерті. Він врятував з-під ворожих куль понад тисячу українців. Зокрема, евакуйовував мешканців із селищ на Київщині.

Поліцейський згадує, що деякі громадяни не хотіли залишати своє помешкання. Зазвичай, це були люди похилого віку.

«У таких випадках я просив подумати про майбутнє їхніх дітей. Не варто ризикувати власним життям і життям своєї родини через матеріальні цінності. Але змусити людей виїхати ми з колегами не могли. Тож усіх, хто вирішив залишитись, забезпечували гуманітарною допомогою», – відзначив поліцейський.

Правоохоронець наголошує, що сім'я – найцінніше, що тільки може бути, а від обіймів найближчих людей на серці стає легше.

Герой з родиною переконаний, що незабаром ворог зазнає нищівної поразки, а нескорений український народ житиме у вільній і мирній державі.

Більше про поліцейського читайте за посиланням.

За матеріалами з сайту Національної поліції України
Представниця ЛьвДУВС долучилася до розширеної зуст...
Волонтери ЛьвДУВС продовжують свою роботу