Accessibility Tools

  • (032) 258-63-25
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Новини

Поєднання теорії та практики – запорука успіху в майбутній професії

Днями курсанти та курсантки факультету №3 ознайомилися з роботою чергової частини відділу поліції. 

Такий захід відбувся за ініціативи представниці кафедри адміністративного права та адміністративного процесу Валерії Бондар.

Здобувачі освіти побували у відділу поліції №1 Львівського РУП №1. З майбутніми правоохоронцями поспілкувався начальник чергової частини цього відділу Роман Держко. Він розповів про особливості прийому заяв та повідомлень від громадян. А інспекторка сектору адміністративної практики ЛРУП №1 Анна Евтімова акцентувала увагу на тонкощах оформлення матеріалів про адміністративні правопорушення.

Правоохоронці також продемонстрували курсантам та курсанткам алгоритм дій під час здійснення поверхневої перевірки та затримання особи. 

Вихованка ЛьвДУВС взяла участь у відкритому чемпіо...
ЛьвДУВС увійшов до числа переможців конкурсу на кр...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://www.lvduvs.edu.ua/

© 2025 Львівський державний університет внутрішніх справ

Please publish modules in offcanvas position.