Accessibility Tools

  • (032) 258-63-25
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Новини

Першокурсники ЛьвДУВС взяли участь у патріотичному забігу, присвяченому бригаді «Буревій»

У Львівському державному університеті внутрішніх справ провели забіг на честь воїнів Національної гвардії України. Цього разу захід присвятили Першій Президентській бригаді оперативного призначення імені гетьмана Петра Дорошенка «Буревій», а під час забігу - розгорнули бойовий прапор цього підрозділу.  

До заходу долучилися проректор ЛьвДУВС Сергій Писаревський, курсанти-першокурсники та працівники вишу.

Історія легендарної бригади бере свій відлік з 2014-го, коли було створено перший батальйон оперативного призначення з добровольців самооборони Майдану.

У липні цього ж року підрозділ було переформатовано у 1-шу бригаду оперативного призначення Національної гвардії України. Воїни брали участь у боях за Іловайськ, захисті Маріуполя, стримували наступ ворога під Вуглегірськом та Дебальцевим.

У серпні 2017-го бригаді присвоєно почесне звання «Президентська імені гетьмана Петра Дорошенка».

Після початку повномасштабної війни підрозділ виконував бойові завдання на Луганщині та Донеччині.

У січні 2023 року його було реформовано у бригаду «Буревій». Навесні цього ж року батальйони та артилерійські підрозділи тримали оборону в районі селища Білогорівка на Луганщині, а з червня по грудень — у Серебрянському лісі.

У березні 2024-го бригаду «Буревій» було нагороджено почесною відзнакою «За мужність та відвагу».

У ЛьвДУВС започаткували чемпіонат з гирьового спор...
Незламні захисники випробували переобладнані автом...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://www.lvduvs.edu.ua/

© 2025 Львівський державний університет внутрішніх справ