Accessibility Tools

  • (032) 258-63-25
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Новини

Освітні проєкти, розвиток адаптивного спорту та простір для ветеранів: представники ЛьвДУВС поділилися досвідом комплексної підтримки захисників

Львівський державний університет внутрішніх справ відкриває нові можливості для захисників. Про успішні проєкти, які було реалізовано у виші, розповів проректор ЛьвДУВС, полковник Сергій Писаревський, під час участі у дискусії, що відбулася вчора у Центрі ветеранського розвитку Львівської політехніки. 

До заходу також доєдналася захисниця Маріуполя Тетяна Бугай, яка нині працює у відділі соціально-гуманітарної роботи Львівського державного університету внутрішніх справ та ділиться своїм досвідом із молоддю.

«ЛьвДУВС — це простір підтримки для ветеранів, адже у нашому університеті є чимало можливостей для тих, хто пройшов війну та повертається до цивільного життя. Ми допомагаємо воїнам, які отримали важкі поранення на фронті, разом із колегами-медиками сприяємо їхній комплексній реабілітації. Створюємо робочі місця й уже успішно працевлаштували близько 20-ти ветеранів і ветеранок. А нещодавно відкрили новий простір для наших захисників - VETERAN HUB», - зазначив Сергій Писаревський.

Він розповів, що університет тісно співпрацює із провідними реабілітаційними центрами регіону, організовує зустрічі захисників з молоддю, а у сучасному спортивному комплексі вишу відбуваються тренування з волейболу сидячи, настільного тенісу та петанку.

У своєму виступі Сергій Писаревський також акцентував на освітніх можливостях для ветеранів. Він зазначив, що на базі ЛьвДУВС діє флагманський проєкт МВС «Безбар'єрні автошколи», що реалізується за ініціативи Першої леді Олени Зеленської. 

«Безбар'єрна автошкола відкриває для захисників шлях до свободи та незалежності. Кожна історія учасників цього проєкту — унікальна. Це люди з неймовірною силою духу, які захоплюють своєю стійкістю та незламністю», - підкреслив Сергій Писаревський.

Учасники зустрічі обговорили можливості для захисників та бар'єри, з якими вони стикаються. До дискусії долучилися ветерани, викладачі та керівництво Львівської політехніки.

Світлини з сайту Львівської політехніки

Студенти ЛьвДУВС зустрілися із захисником Маріупол...
Студенти ЛьвДУВС подарували діткам день турботи та...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://www.lvduvs.edu.ua/

© 2026 Львівський державний університет внутрішніх справ
Widget will appear here