Accessibility Tools
У такий складний для України час важливо зберегти якісний підхід до надання освітньої послуги, акцентуючи увагу на практичній її складовій.
Тож Львівський державний університет внутрішніх справ активно залучає до навчання різних практиків та експертів.
Зокрема, зі студентами Інституту права дистанційно поспілкувалася директорка ПП «Центру публічних закупівель «Тендер-експерт» Діана Чайка.
Спеціалістка поділилася своїм значним практичним досвідом та новітніми досягненнями у сфері організації публічних закупівель. На занятті було розглянуто особливості публічних закупівель та укладання договорів під час воєнного стану. Також цікавим для юнаків та дівчат був аналіз змін до законодавства у цій сфері.
By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://www.lvduvs.edu.ua/