«Обери професію своєї мрії»: у ЛьвДУВС розпочався цикл онлайн-зустрічей з майбутніми абітурієнтами

В університеті відбувся День відкритих дверей онлайн для потенційних вступників. Під час прямої трансляції на офіційній сторінці вишу в Instagram було презентовано освітньо-професійну програму «Правоохоронні інформаційні системи».

«Ми знову радіємо нагоді розповісти вам про єдину в Україні програму навчання здобувачів освіти. У нашому виші її впроваджено з 2021-го року задля підготовки кваліфікованих фахівців ІТ-сфери», – відзначив під час ефіру заступник декана факультету №2 Інституту з підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції Роман Андрусишин.

Виступила перед аудиторією також гарант освітньої програми «Правоохоронні інформаційні системи», доцентка кафедри інформаційного та аналітичного забезпечення діяльності правоохоронних органів факультету №2 Ольга Огірко.

«Починаючи з першого курсу, ви матимете змогу вивчати профільні дисципліни, зокрема алгоритмізацію та програмування, основи комп'ютерної графіки, вебтехнології та вебдизайн. Крім того, зможете здобути практичний досвід у підрозділах Національної поліції, сервісних центрах МВС, а також відомих ІТ-компаніях. Галузь інформаційних технологій надасть вам великі можливості та перспективи для професійного розвитку», – зауважила Ольга Огірко.

Долучилася до онлайн-зустрічі й старший інспектор Управління протидії кіберзлочинам у Львівській області Департаменту кіберполіції Національної поліції України Валерія Івкова.

Вона зазначила, що випускники презентованої програми зможуть поповнити лави українського кібервійська, протистояти різним видам злочинності в Інтернеті й охороняти інформаційний простір нашої держави від ворожих атак.

Наприкінці заходу про свій досвід навчання в університеті розповіла курсантка 1-го курсу Валерія Бикова.

Дівчина запросила абітурієнтів приєднуватися до набору, адже у нашому виші вони отримають не лише якісну освіту, але й успішно розвиватимуть свої таланти.

Переглянути повну версію трансляції можна на Instagram-сторінці ЛьвДУВС за посиланням.

У ЛьвДУВС провели персональний розподіл бакалаврів
Здобувачі освіти ЛьвДУВС волонтерять, аби підтрима...