«Нотатки незламних»: у Львові презентували фотовиставку, що розповідає історії українських захисників та захисниць

Однією із організаторів проєкту є випускниця Львівського державного університету внутрішніх справ, військовослужбовиця Збройних Сил України Світлана Рогова.

Відкриття інтерактивної експозиції «Нотатки незламних» відбулося днями у Центрі Шептицького. У межах виставки представлено фотопортрети воїнів 116-ї окремої механізованої бригади та їхні історії. Організатори зазначають, що цей проєкт є можливістю почути про досвід війни з перших вуст.

Послухати розповіді військових можна, сканувавши QR-код на світлинах.

Авторами проєкту є 116-а окрема механізована бригада Збройних Сил України та Sebto Media.

Під час презентації фотовиставки також відбулася панельна дискусія, присвячена взаємодії цивільних та військових. Учасники ділилися досвідом про те, як підготуватися до служби в армії, бути залученими й небайдужими.

До заходу доєдналися й представниці ЛьвДУВС – радниця ректора з гендерних питань Ірина Євхутич, доцентка кафедри кримінально-правових дисциплін Інституту права Ірина Серкевич та методистка навчального відділу цього Інституту Оксана Гнатюк.

Історії українських захисників та захисниць, зокрема й випускниці ЛьвДУВС Світлани Рогової з позивним «Кобра», можна послухати за покликанням.

Робота волонтерів ЛьвДУВС триває
Курсанти ЛьвДУВС долучилися до обговорення проблем...