• (032) 258-63-25
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Новини

Науковці та практики обговорили прикладні аспекти збереження психічного здоров’я особистості у час війни та післявоєнний період

Дискусія об'єднала більше сотні провідних фахівців із різних куточків України. 

Науково-практичний семінар, присвячений цій надзвичайно важливій темі, традиційно відбувся у Львівському державному університеті внутрішніх справ. Його провели до Всеукраїнського дня психолога, який щороку відзначають 23-го квітня.  

Із привітальним словом до учасників події звернувся ректор ЛьвДУВС Роман Благута.

«Питання психологічного здоров'я є сьогодні одним із пріоритетних у сфері національної безпеки та обговорюється не лише у наукових колах. Адже проблеми, із якими нині стикається суспільство в умовах війни, є доволі гострими та потребують дієвихкроків. Приємно, що до цієї дискусії традиційно долучаються представники практичних підрозділів, науковці та наші колеги із закладів вищої освіти. Це демонструє зацікавленість темою обговорення, готовність ділитися досвідом і напрацюваннями та шукати спільні підходи до вирішення цих проблем», - підкреслив очільник університету.

Директор Інституту управління, психології та безпеки ЛьвДУВС В'ячеслав Бліхар також привітав учасників семінару. «У час війни забезпечення ментального здоров'я є великим викликом для українського народу. І це спонукає науковців та практиків об'єднатися, аби допомогти всім, хто потребує підтримки. Впродовж нашого заходу ми розробимо низку пропозицій, які варто впроваджувати для збереження психічного здоров'я особистості», - наголосив він.

Модерувала захід заступниця директора Інституту управління, психології та безпеки Зоряна Кісіль.

Під час семінару відбулися декілька майстер-класів різного спрямування.

Один із них було присвячено використанню арт-терапевтичних технік у роботі з емоційним вигоранням особистості у час війни. Його провела директорка Івано-Франківського обласного центру практичної психології та соціальної роботи, керівниця Асоціації практикуючих психологів Івано-Франківської області, психологиня, арт-терапевтка, гештальт-терапевтка Людмила Підлипна.

Наступний воркшоп мав тему «Softs kills: ключі до професійного та особистого успіху». Його ведучим виступивПавло Бачинський, керівник Львівського представництва Українського інституту позитивної крос-культурної психотерапії та менеджменту, тренер м'яких навичок, фасилітатор, консультант в методі позитивної психотерапії Н. Пезешкіана.

Під час заходу також обговорили використання музикотерапії у роботі з постраждалими у війні. Своїми напрацюваннями поділилася музикотерапевтка, психотерапевтка, психологиня Наталія Жабко.

А доцентка кафедри теоретичної психології Інституту управління, психології та безпеки ЛьвДУВС Оксана Христук розповіла про особливості психологічної допомоги учасникам бойових дій на сучасному етапі повномасштабного вторгнення росії.

До науково-практичного семінару доєдналися представники Головних управлінь Національної поліції та Центрів психіатричної допомоги та професійного психофізіологічного відбору Територіальних медичних об'єднань МВС України в областях, Державного науково-дослідного інституту МВС України, Івано-Франківського обласного центру практичної психології та соціальної роботи, Львівського представництва Українського інституту позитивної крос-культурної психотерапії та менеджменту, а також науковці з-понад десяти закладів освіти.

Юні науковці презентували свої дослідження
Курсант ЛьвДУВС виборов «бронзу» на Всеукраїнських...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://www.lvduvs.edu.ua/

© 2024 Львівський державний університет внутрішніх справ

Please publish modules in offcanvas position.