• (032) 258-63-25
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Новини

Науковиця ЛьвДУВС долучилась до семінару, присвяченому боротьбі з транскордонною злочинністю

Консультативна місія Європейського Союзу в Україні провела захід, присвячений міжвідомчій співпраці у сфері виявлення та запобігання транскордонній злочинності. Учасниками обговорення стали представники правоохоронних органів Львівщини.

Під час заходу також виступила завідувачка науково-дослідної лабораторії ЛьвДУВС Лариса Брич. Тема її доповіді стосувалася доказування у кримінальних провадженнях за матеріалами кримінальної справи проти підполковника прикордонної служби М. М. Ананьєва. Маючи нотаріально завірену згоду від фігуранта справи, науковиця проаналізувала обставини та розглянула способи доведення фактів безпрецедентної тотальної фальсифікації доказів, що була здійснена проти проукраїнського офіцера у 2010-му році на Донеччині.

Учасники семінару також обговорили провідні європейські практики та приклади міжвідомчої і транскордонної співпраці у боротьбі з організованою злочинністю, можливості покращення координації та співробітництва на регіональному рівні. Крім цього, подискутували про шляхи забезпечення транскордонної співпраці та швидкого обміну інформацією із партнерами з ЄС.

Фото зі сторінки КМЄС у «Facebook»

У МВС оголошено конкурс на кращу наукову, науково-...
Представниця ЛьвДУВС взяла участь у засіданні спіл...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://www.lvduvs.edu.ua/

© 2023 Львівський державний університет внутрішніх справ

Please publish modules in offcanvas position.