Accessibility Tools

  • (032) 258-63-25
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Новини

На Львівщині ще один учасник проєкту «Автошколи для осіб з інвалідністю» отримав посвідчення водія

Михайло Шалавило навчався в Автошколі на базі Львівського державного університету внутрішніх справ. Сьогодні він успішно склав практичний іспит у Сервісному центрі МВС та отримав посвідчення водія категорії «В».

Михайлу 21 рік, він родом із Яворівщини. Отримав інвалідність ще у дитинстві, коли медики виявили у нього порушення опорно-рухового апарату.

Хлопець розповів, що давно мріяв одержати посвідчення водія. Тож, коли дізнався від знайомих про Автошколу у ЛьвДУВС, одразу ж зателефонував до вишу.

Михайло успішно пройшов теоретичний курс, а після цього – навчання із практики. Каже, що враження про проєкт - лише найкращі.

«Дуже зручно, що теорія доступна у дистанційному форматі. Не треба витрачати час на доїзд до Львова. Практичний курс теж сподобався. Інструктор усе дуже доступно пояснював. І занять якраз достатньо, аби почувати себе впевнено за кермом», - зазначив Михайло.

Сьогодні хлопець успішно склав практичний іспит та отримав посвідчення водія.

«Така ініціатива дуже корисна. Декілька знайомих питали про мої враження від навчання в Автошколі і за моїми рекомендаціями теж стали учасниками цього проєкту», - додав Михайло.

Хлопець розповів, що відтепер зможе добиратися на роботу службовою автівкою, адже працює в іншому населеному пункті, а транспорт туди їздить не часто.

Нагадаємо, «Автошколи для осіб з інвалідністю» - проєкт, що реалізується МВС України у рамках ініціативи Першої леді Олени Зеленської «Без бар'єрів». Його метою є створення рівних можливостей для кожного й кожної, хто бажає навчитися керувати автомобілем.

У Львові така Автошкола діє за адресою: вул. М. Кривоноса, 1. Аби дізнатися більше – телефонуйте: 067-712-61-81.

«Військовий фактаж. Очима воїна»: у ЛьвДУВС започа...
Дружня підтримка: курсанти ЛьвДУВС відвідали поран...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://www.lvduvs.edu.ua/

© 2024 Львівський державний університет внутрішніх справ

Please publish modules in offcanvas position.