На базі університету відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН

Юні науковці презентували свої напрацювання у галузі правознавства.

Дослідження учасників розглянули члени журі ЛьвДУВС – проректор вишу Ольга Балинська, начальниця відділу організації наукової роботи Людмила Павлик, доцентка кафедри господарсько-правових дисциплін Інституту права Наталія Ільків та старший науковий співробітник ВОНР Степан Церковник.

За підсумками ІІ етапу конкурсу перше місце здобула учениця 10-го класу Сокальського ліцею №1 імені Олега Романіва, слухачка КЗ «Сокальська Мала академія наук учнівської молоді імені Ігоря Богачевського» Дарія Мисик.

Дівчина проаналізувала нормативно-правові аспекти релокації бізнесу в Україні під час війни.

Другу сходинку посіла вихованка цього ж закладу освіти, також слухачка КЗ «Сокальська Мала академія наук учнівської молоді імені Ігоря Богачевського», Яна Дещиця.

Дослідниця виступила із доповіддю «Міжнародне співробітництво України та Інтерполу в умовах повномасштабного вторгнення».

Третім став учень 10-го класу Комунального закладу Львівської обласної ради «Обласний науковий ліцей» Максим Франчук. Хлопець працював над темою «Право на життя у практиці Європейського суду з прав людини».

Зазначимо, що захід провели у рамках Меморандуму про співпрацю між ЛьвДУВС, Департаментом освіти і науки Львівської обласної військової (державної) адміністрації та Львівською обласною Малою академією наук учнівської молоді.

Вітаємо юних дослідників із досягненнями! Бажаємо успіхів та нових здобутків!

Вихованка ЛьвДУВС отримала відзнаку за креативний ...
У ЛьвДУВС відзначили День Державного Гімну України