Accessibility Tools

  • (032) 258-63-25
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Новини

На базі ЛьвДУВС стартували консультації з питань боротьби з організованою злочинністю в умовах війни

Сьогодні у Львівському державному університеті внутрішніх справ розпочалася серія тренінгів щодо протидії організованій злочинності з акцентом на гендерному підході.  

Тематичні консультації із зазначеної тематики проведуть експерти Управління ООН з протидії незаконному обігу наркотиків і злочинності в Україні у рамках розробки нової Національної стратегії боротьби з організованою злочинністю.

Учасниками програми стали представники Міністерства внутрішніх справ України, СБУ, Генеральної прокуратури, офісу Урядового уповноваженого з питань гендерної політики, Національного антикорупційного бюро, Національної поліції, Бюро економічної безпеки та ДБР, Національної соціальної сервісної служби, Консультативної місії ЄС в Україні, Центру безпекових досліджень, а також громадських організацій.

Під час відкриття заходу виступив ректор Львівського державного університету внутрішніх справ полковник поліції Дмитро Швець.

«Організована злочинність спричиняє серйозні наслідки для національної безпеки й економіки, впливає на правопорядок та суспільство загалом. Нам слід глибше дослідити її природу з огляду на сучасні тенденції і зрештою – розробити дієві механізми, що дозволять ефективніше протистояти цьому явищу. Дякую учасникам та нашим міжнародним партнерам за небайдужість, готовність працювати разом заради безпечного та справедливого майбутнього», – наголосив Дмитро Швець.

Звернулася до присутніх і керівниця програмного офісу Управління ООН з протидії незаконному обігу наркотиків і злочинності в Україні Харшет Вірк.

«Нині ми перебуваємо на етапі формування нової стратегії боротьби з організованою злочинністю для вашої держави з огляду на виклики воєнного стану та світові зміни. Україна продовжує свій проєвропейський курс і підготовку до членства у ЄС. Тож згадана стратегія є однією із необхідних умов для цього. Водночас її розробка та імплементація – це спільна справа міжнародної спільноти, покликаної всебічно підтримувати вас на шляху до євроінтеграції», – зауважила Харшет Вірк.

Протягом трьох днів учасники говоритимуть про впровадження міжсекторних гендерних аспектів та прав людини у закони, політику та стратегії боротьби з організованою злочинністю.

Крім того, розглянуть загрози, які організована злочинність створює у національному контексті, а також головні виклики у боротьбі із цим явищем.

Консультації зокрема передбачають і проведення пленарних дискусій та інтерактивних вправ.

Захід має на меті напрацювання рекомендацій щодо розробки оновленої Національної стратегії боротьби з організованою злочинністю та посилення участі жінок у її реалізації.

Як запобігти ворожим диверсіям – алгоритм дій від ...
ЛьвДУВС поглиблює співпрацю із двома відомчими виш...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://www.lvduvs.edu.ua/

© 2025 Львівський державний університет внутрішніх справ

Please publish modules in offcanvas position.