«Молодь об'єднується задля України»: представники ЛьвДУВС пройшли тренінг з розвитку креативного лідерства

Упродовж п'ятьох днів у Львові тривала тренінгова програма Британської ради «Youth Connect for Ukraine» за вектором «Креативне лідерство».

Проєкт покликаний допомогти молоді у розширенні управлінських та комунікаційних навичок, посилити її співпрацю з урядом та громадянським суспільством.

У заході взяли участь курсант 3-го курсу факультету №1 Юрій Фуц та фахівець відділення соціально-гуманітарної роботи ВКЗ ЛьвДУВС Софія Петрів.

У рамках навчання вони випробували сучасні підходи з розвитку критичного мислення і творчого потенціалу, а також відвідали майстер-клас щодо ефективної презентації ідей.

Крім того, долучилися до дискусії з представниками органів місцевого самоврядування та соціально відповідального бізнесу про молодіжну політику й підтримку молоді у сфері креативних індустрій.

Слід відзначити, що програму «Youth Connect for Ukraine» реалізують за сприяння громадської організації «Місто Активних Громадян», Молодіжного центру Волині та Центру науки Тернополя.

В університеті пройшов захист дисертації на здобут...
Профорієнтаційна робота триває