Майбутні слідчі ознайомилися із системою «Custody Records»

Нещодавно курсанти університету побували у Львівському районному управлінні поліції №2, де встановлено цю систему.

«Custody Records»діє у понад 70-ти підрозділах Національної поліції України. Одним із важливих завдань цього комплексу є захист прав кожного учасника процесу.

Майбутні правоохоронці спільно з доцентом кафедри кримінального права і кримінології факультету №1 Олексієм Авраменком дізналися про переваги цього проєкту.

Молодь поспілкувалася із начальником сектору дотримання прав людини Тарасом Хом'яком. Фахівець розповів хлопцям і дівчатам про особливості застосування комплексу та де саме на Львівщині було реалізовано цей проєкт.

Здобувачам освіти показали, як виглядають кімнати слідчих дій, конфіденційного побачення із захисником та кімнати для затриманих.

Під час зустрічі курсанти та магістранти також переглянули відеоролик, у якому виступив керівник Департаменту головної інспекції та дотримання прав людини Національної поліції України Руслан Горяченко.

У ЛьвДУВС триває вступна кампанія для абітурієнтів...
У ЛьвДУВС відбулось засідання Вченої ради