Майбутні слідчі дізналися про особливості комунікації з учасниками ДТП

Практичним досвідом із курсантами поділився інспектор відділу розшуку та опрацювання матеріалів дорожньо-транспортних пригод патрульної поліції Львівщини Максим Ференц.

«Один із найпоширеніших викликів на лінію «102» – щодо ДТП. Щодня у Львові стається близько тридцяти-сорока таких правопорушень. Ви маєте знати, як правильно їх кваліфікувати та фіксувати», – зазначив патрульний.

Він поділився основними кроками документування різних видів автопригод – розшукових, ДТП із потерпілими та без травмованих осіб.

Розповів і про те, як проводити огляд місця події, зокрема на наявність приладів фото- чи відеофіксації. А також – здійснювати прив'язку транспортних засобів до будівель або інших об'єктів довкола.

Юнаки та дівчата спробували самостійно скласти схему ДТП та дізналися, як правильно оформити протокол про таке правопорушення.

Крім того, Максим Ференц приділив увагу особливостям комунікації з учасниками та очевидцями дорожньо-транспортних пригод.

«В університеті ми отримуємо багато можливостей для професійного розвитку. Важливо, що у цьому допомагають фахівці-практики. Ця зустріч була дуже корисною та інформативною», – поділилася враженнями від заняття курсантка ЛьвДУВС Каріна Давидюк.

Шануємо Героїв минулого та сучасності
Вихованці ЛьвДУВС долучилися до благодійної акції ...